Aparaty USG

TOSHIBA XARIO XG

TOSHIBA XARIO XG

Wysokospecjalistyczny ultrasonograf przeznaczony do badań tkanek miękkich w tym układu mięśniowo-szkieletowego, tarczycy, piersi oraz jamy brzusznej. Dzięki czułej funkcji Dopplera umożliwia wykonywanie wszystkich badań układu naczyniowego, zarówno żył jak i tętnic.

ESAOTE MyLabClass C

ESAOTE MyLabClass C

Cyfrowy ultrasonograf dedykowany do badań układu mięśniowo-szkieletowego oraz naczyniowych. Kilka głowic linowych o szerokim spektrum częstotliwości (aż do 22 MHz) będących na wyposażeniu aparatu umożliwia wykonanie badań wszystkich stawów włącznie z dokładnym obrazowaniem ścięgien, więzadeł, nerwów.

TOSHIBA APLIO MX

TOSHIBA APLIO MX

Wysokospecjalistyczny ultrasonograf z funkcją Dopplera oraz wizualizacją toru biopsyjnego. Dzięki wyposażeniu w głowice convex oraz liniowe o zmiennych częstotliwościach aparat umożliwia z dużą precyzją diagnozowanie chorób jamy brzusznej, tkanek miękkich w tym narządów szyi, piersi a także moszny i stawów. Pod kontrolą obrazu usg tego aparatu wykonujemy w naszym zakładzie biopsje tarczycy, piersi, tkanek miękkich i rzadziej innych narządów.

Badania z wykorzystaniem tego aparatu, jak i pozostałych ultrasonografów dostępnych na wyposażeniu GORISMED, są całkowicie bezpieczne i bezbolesne dla pacjentów.