O pracowni

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Diagnostyki Obrazowej Goris-Med powstał 1 października 2000 roku. Założycielami firmy są lekarze specjaliści radiodiagnostyki:dr n. med. Ludomira Rzepecka-Wejs, lek. med. Anna Rispoli,oraz lek med. Jolanta Nafalska-Gos.

POZNAJ ZESPÓŁ

Ludomira Rzepecka-Wejs

dr n. med. , specjalista radiodiagnostyki

W 1977 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1988 roku uzyskała II stopień specjalizacji z Radiodiagnostyki, a w 2000 roku obroniła pracę doktorską zatytułowaną Zmiany w stawie kolanowym w młodzieńczym przewlekłym zapaleniu stawów na podstawie badania ultrasonograficznego.

Pracowała jako asystent w Zakładzie Radiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Gdańsku, a także w Wojewódzkim Zespole Reumatologicznym w Sopocie. Ponadto dr Rzepecka-Wejs od wielu lat prowadzi szkolenia indywidualne oraz szkolenia w formie kursów dla reumatologów, ortopedów i radioadiagnostów z zakresu diagnostyki obrazowej chorób narządu ruchu.

Dr Rzepecka-Wejs jest jednym z niewielu specjalistów radiologów, którzy zajmują się diagnostyką chorób stawów i narządu ruchu. Od wielu lat jest niekwestionowanym autorytetem w tej dziedzinie. Z jej wiedzy korzystają przede wszystkim nasi pacjenci. Jest również konsultantem dla: reumatologów, ortopedów, chirurgów neurologów, czy rehabilitantów.

Od 2000 roku Prezes NZOZ Goris-Med, a obecnie Partner w Spółce Partnerskiej. W naszej firmie dr Ludomira Rzepecka-Wejs, poza diagnostyką narządów ruchu, wykonuje badania przepływu żylnego i tętniczego – USG dopplerowskie, USG nerwów, zabiegi pod kontrolą USG – blokady.


Anna Rispoli

lek. med. , specjalista radiodiagnostyki

W 1993 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2000 roku uzyskała II stopień Specjalizacji z Radiodiagnostyki.

W 1994 roku rozpoczęła pracę w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sopocie, oraz od 2000 roku jako vice-prezes i kierownik NZOZ Goris-Med. a obecnie Partner w Spółce Partnerskiej.

W naszej firmie dr Anna Rispoli zajmuje się w diagnostyką chorób piersi, mammografią i USG piersi, tarczycy, jamy brzusznej, radiodiagnostyką klasyczną, biopsją aspiracyjną cienkoigłową pod kontrolą USG narządów położonych powierzchownie, tkanek miękkich itp.


Jolanta Nafalska-Gos

lek. med. , specjalista radiodiagnostyki

W 1985 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1998 roku uzyskała II stopień Specjalizacji z radiodiagnostyki.

Pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Gdańsku oraz w Szpitalu PCK w Gdyni. W 1995 roku rozpoczęła pracę w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sopocie, a od 2000 roku pracuje jako specjalista radiodiagnostyki w NZOZ Goris–Med, gdzie pełniła funkcję vice-prezesa, a obecnie Partnera w Spółce Partnerskiej.

W naszej firmie dr Jolanta Nafalska-Gos zajmuje się w diagnostyką chorób narządów układu ruchu, badaniami USG jamy brzusznej, piersi, tarczycy, radiodiagnostyką klasyczną, mammografią, biopsją aspiracyjną cienkoigłową pod kontrolą USG narządów położonych powierzchownie, tkanek miękkich itp.


Grzegorz Szczypiór

lek. med. specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej oraz medycyny morskiej i tropikalnej

W 1997 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. W 2001 roku uzyskał specjalizację z rentgenodiagnostyki, a w 2006 roku z radiologii i diagnostyki obrazowej.
W latach 2001 – 2010 pracował jako Kierownik Pracowni Rentgenodiagnostyki Ogólnej w 115 Szpitalu Wojskowym w Helu, natomiast w okresie 2010-2016 pełnił funkcję Kierownika Pracowni Diagnostyki Obrazowej w szpitalu w Lęborku.

Od stycznia 2017r. dołączył do zespołu Goris-Med. Od 1 września 2019 roku pełni funkcję Partnera w Spółce Partnerskiej.
Od 1998 roku zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną wykonując wszystkie rodzaje badań ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki dopplerowskiej, badań piersi oraz układu mięśniowo-szkieletowego.

W naszej firmie dr Grzegorz Szczypiór zajmuje się diagnostyką chorób narządu układu ruchu, badaniami USG jamy brzusznej, piersi, tarczycy, radiodiagnostyką klasyczną, mammografią, USG narządów położonych powierzchownie, tkanek miękkich.

SPECJALIŚCI WSPÓŁPRACUJĄCY

Aleksandra Konarzewska

Aleksandra Konarzewska

dr n. med., specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Justyna Kułaga

Justyna Kułaga

lek. med., specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Łukasz Grodecki

Łukasz Grodecki

lek. med., specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Marek Chodkowski

Marek Chodkowski

dr n. med., specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Anna Siewruk-Kalicka

Anna Siewruk-Kalicka

lek. med., specjalista patomorfolog

Marek Hołoweńko

Marek Hołoweńko

dr n. med., specjalista ortopedii i traumatologii oraz rehabilitacji medycznej

Marek Hołoweńko

Anna Pergoł

lek. med., rezydent radiologii i diagnostyki obrazowej

Marek Hołoweńko

Agnieszka Niemirycz-Makurat

lek. med., rezydent radiologii i diagnostyki obrazowej

TECHNICY

Małgorzata Zdunek

technik koordynator, starszy technik RTG z uprawnieniami inspektora ochrony radiologicznej

Sebastian Żyjewski

starszy technik RTG z uprawnieniami inspektora ochrony radiologicznej

Dorota Śnieżek

starszy technik RTG

Paulina Staśkiewicz

technik RTG

Magdalena Wałęska

technik RTGSEKRETARKI MEDYCZNE / REJESTRATORKI

Monika Tochman
Kesja Matusiak

FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE